esmaspäev, juuli 17, 2017

pajatusi pükstest

Mina olen loomult teksainimene. Aegajalt tuleb küll naiselikkuse hoog peale ja kannan ka seelikut, aga kõige mugavamalt tunnen end ikka teksadega. Kuna aga kõik teksad minu kapis olid kas ribadeks kulunud või lootusetult väikeseks jäänud (kasvav laps, mis teha), tuli suunduda poodi uute järele. Leidsingi lausa kaks paari teksasid, mis jalga läksid ja enamvähem viisakalt sobisid. Ainus kummaline asi oli, et mõlema püksipaariga käis kaasas ka püksirihm, mis aga sugugi mulle ümber ei ulatunud (tuletan meelde, et püksid läksid probleemideta jalga). 
Siinkohal tahaksin pöörduda kõikide teksastootjate poole (kes ilma igasuguse kahtluseta on ju minu blogi püsilugejad) - Palun suurematele numbritele lisada juurde ka rihm, mis vastaks pükste mõõdule (või siis üldse mitte rihma lisada). Sest no tõesti. Sellele, kellele see rihm oleks ümber ulatunud, oleks need püksid olnud lootusetult laiad (ja üldiselt ostetakse pükse ikka pükste, mitte rihma järgi), minusugusel, kellele need püksid justkui mõeldud olid, pole aga selle m- suuruses rihmaga midagi peale hakata. 


Siinkohal, kallid saledad blogilugejad. Keegi püksirihma tahab?


Aga ma ei saa mainimata jätta kui rahul ma endiselt oma teksapoega olen. Ma lähen sinna, ütlen, et palun endale teksapükse. Müüjaonu ei hakka küsima, et mis numbrit kannad (sest ma ei tea), vaid vaatab mind korraks hindava pilguga (tuleb ära kannatada) ja laob mulle õiges suuruses teksad sülle teatades: "Need peaks Teile imeliselt sobima". Ja sobivadki.

1 kommentaar:

  1. Mul oleks ka sellist teksapoodi vaja. Või müüjat. Või neid kahte kokku:)

    VastaKustuta