reede, detsember 16, 2005

:D

Täna ommikul ärgates oli mul anomaalselt hea tuju. Olin tihkelt pulbitsevat (jõulu)rõõmu* täis ja see rõõm ei tahtnud kuidagi minu sees püsida vaid muudkui otsis erinevaid realiseerumise võimalusi. Pean talle kiiresti mingi asjaliku rakenduse leidma. peaks jälle destruktiivseks hakkama. rebiks ja lõiguks :D Ah, milline rõõm!!!

Ah jaa, sain lõpuks oma eelviimase pildi tänu mpsile netti üles (viimase pildiga pean ma veel mõtlema, mida teha, et ta avalikustamiskõlblikuks muutuks. Praegu pole ma temaga rahul. Vähemalt 2/3 sellest).
A eelviimane on selline:

(Keegi ära ei taha osta, hinge hinna eest? Jõulud lihtsalt mõjuvad rahakotile veidike kurnavalt, et mitte öelda laastavalt)

*Tahate ka jõulurõõmu? Ma võin teile kinkida, või ostke ise. Seda müüakse nii 0.5, 1.25, kui 2 l pakendites igas endast lugupidavas toidupoes.

2 kommentaari:

 1. Tegelikult ma ostaksin Sooda ära. See jänes on desktopil juba üle kuu aja passinud ja ta võiks juba seinal ka passida ;)

  A tegelikult olen kaa vaene tudeng ja mul ei ole rahhaa. Nii, saad palju kujuteldavat raha selle eest ta digikujul mu arvutis rühib.

  VastaKustuta
 2. Sooda pilt müüdud.
  Lahe.
  Ma olen nüüd kujuteldavalt kujuteldamatult rikas.
  Seda peab tähistama :D

  VastaKustuta