esmaspäev, veebruar 20, 2023

Laske kitsed üle tee

Mu kirjutamissagedus on langenud taas alla igasugust arvestust. Aga no mitte kui millestki pole kirjutada. Päevad on kõik sarnased ja kulgevad hallis rodus. Valdava osa veedan tööl, kus on jätkuvalt pidevalt kiire ning üks jama ajab teist taga.

Kodus on märksõnadeks koristamine ja süümepiinade tundmine kui ma koristamise asemel näiteks raamatut loen või joonistan. Viimasel ajal on süümekad valdavad ja toad segamini, kuna olen lugenud rohkem kui viimastel aastatel. Valdavalt lasteraamatuid, mis on minu vaieldamatud lemmikud.

Ja kui ma ei loe, siis joonistan pilte meie uuele raamatule. Jah, kuna keegi pole julenud meile vastupidist väita, siis elame illusioonis, et keegi tahab lugeda ka Pauluse, Kusta ja teiste edasistest seiklustest. Mpsil on juba pool* raamatust valmis kirjutatud ja minul on  juba....eee.... juba kolm pilti valmis.

Joonistamise kõrvale kuulan oma uut lemmikut ja muudkui laulan, et mulle ei meeldi meri ja laske kitsed üle tee ja mikrolaineahjust tuleb jälle suits. Vahepeal oli taustaks peamiselt Puuluup, aga nüüd on esikoha hõivanud Lonitseera. Väga hea muusika ja ägedad kihilised sõnad - igas laulus on peidus veel mitu tuttavat lugu. Äratundmisrõõmu kui palju!

*Või kolmandik? Kes seda täpselt teab. Mulle tundub, et teine osa tuleb kolm korda mahukam kui esimene osa.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar