esmaspäev, september 10, 2018

Klooster põleb. Kas see on lõpp?

Ma olen juba pikka aega  hoogu võtnud, et kirjutada oma blogi viimane postitus, kus tunnistan ammuteada fakti, et tegelikult on see blogi ennast ammendanud. Aga kuidagi ei tõuse käsi seda tegema. Eks siin on nii poolt kui vastuargumente.

Blogi lõpetamise poolt räägivad järgmised asjaolud:
*igal asjal on oma aeg ja selle blogi aeg on läbi
*sissekanne iga 2-3 kuu tagant kipub muutuma tehtud tööde loeteluks, mitte hetkeemotsiooniks
*Aega blogi sissekannete tegemiseks on aina vähem
*Midagi sisulist pole niikuinii lisada

Blogi lõpetamise vastu räägivad järgmised asjaolud:
*Blogi töötab justkui vahemäluna. Ilma selleta oleks ma pooled pikantsed pisiasjad ammu unustanud ja kuna mul hetkel ühtegi teist talletamise vahendit pole, siis võib tekkida mälestustesse auk
*Vahel kohe tahaks midagi kõigi ja mitte kellegagi jagada ja kui blogi pole, siis millisesse musta auku ma oma rõõmud ja mured suunan?

Rohkem vastu- ega pooltargumente ei meenugi. Nii lihtne ja labane see ongi.
Aga äkki on minu lugejatel (kui selle pika vaikimise peale veel mõni jäänud on) mõni hea põhjus siia listi lisada? Andke siis teada.
Tegelikult tahtsin teha küsitluse, et kas lõpetada või mitte, aga noh, ma olen nii võõrdunud blogimisest, et ei suutnud meenutada sedagi, kuidas küsitlust selles keskkonnas tehti. Aga nutika inimesena ei lasknud ma end sellest häirida. Tegin ise küsitluse.  Nii et palun märgistada sobiv lahter linnukesega (soovitatavalt pardiga). Võib ka risti teha. Ristpart oleks eriti
hea valik.


7 kommentaari:

Indigoaalane ütles ...

Minu soovitus. Ära tee otsust. Lase sel blogil lihtsalt olla. Elu muutub ja ajad muutuvad. Äkitsi tuleb ikkagi vaim peale... :) ma küll loodan :) :)

Anonüümne ütles ...

Rukkirääk paremasse lahtrisse (loe: ei).

Liis ütles ...

Minu poolt ka linnuke parempoolsesse kasti - parem harva, kui üldse mitte

A ütles ...

Ma paneks üks nuumhani parempoolsesse ristkülikusse

maailmaparandaja ütles ...

No kui on keegi, kes ikka veel mu blogi loeb ja ehk midagi siit saab, siis tasub vast ikka vahel paar reakest kirjutada.

kõige laisem laiskloom ütles ...

ma ei mäleta, mis kommentaari ma pidin kirjutama, süüdistan mulliga jooki. aga olgem ausad, ma ikka käin vahel siin ja loodan, et Sa oled midagi kirjutanud.. seega pigem ma ütleks, et ära ometi lõpeta :)

Anna-Liisa ütles ...

Ma ka ikka käin siin vahel lootusrikkalt kiikamas:)